Въпрос на кандидат потребител

Тук ще отразяваме новостите и услугите, които ние предлагаме.

Мнениеот takov » Пон Сеп 05, 2011 1:54 am

Здравейте, от доста време си търся качествен интернет, но уви не съм намерил такова животно.Преминах през Ервоком, после се сляха с КаблеТел, вмомента съм на СофияНет и ми писна от тъпанари.При всяка буря се късат кабели и аварий по една седмица, отделно като пробиваха бутнаха половината мазилка на стената..

Въпроса ми е :

Каква е таксата за включване към Вас
Ще бъде ли нужно пробиване отново на дупки през които да минават кабели
Предлагате ли оптичен интернет
Предлагате ли Реално ИП към пакета
Имате ли покритие в Овча Купел 2 блок 1 (на картата видях, че имате)

Търся си качествен интернет, защото мисля да хоствам вид сървъри, нямам нужните средства да отделя за ко-локация при Вас и затова остава само този вариянт.

Ако може и един Спеедтест от пакета който е 35 лева, за да имам някаква представа.Да не забравя да Ви попитам.Тъй като много от хората, които се занимават с хостването на всякакъв вид сървъри си имат така да ги наречем спонсори, които са на практиката, безплатен интернет в замяна на солидна реклама.Някои от тях даже им предлагат и ко-локация при тях, но машината си е тяхна.Та, да Ви питам след време възможно ли е да Ви пусна такова предложение и Вие едва ли не да се съгласите.Питам информативно :) (За пример давам - www.lan-servers.com и техния спонсор)

Благодаря предварително !
takov
Новобранец
Новобранец

Re: Въпрос на кандидат потребител

Мнениеот PsY » Пон Сеп 05, 2011 10:35 am

Здравейте,
Ако желаете да се включите на някоя от промоциите ни,които са с обвързващ договор,инсталационна такса няма.Ако не желаете обвързващ договор,таксата е 20лв.
Ако имате пробити дупки,предполагам,че няма нужда да се пробива отново :) Мрежата ни е вътрешна т.е. трябва да имате такива при входната врата.
Всички ИП-та,които предлагаме са реални и работим с ПППоЕ протокол.
Покритие на Вашия адрес имаме :)

Относно другите въпроси със спонсорството....можете да изпратите мейл на strahil_ivanov@speedy-net.bg :)
"Има само два начина да изживееш живота си.
Единият е да живееш така, като че ли не съществуват чудеса,
а другият – сякаш всяко нещо е чудо."

Алберт Айнщайн
Аватар
PsY
Ветеран
Ветеран

Мнениеот takov » Пон Сеп 05, 2011 3:36 pm

Обвързващите договори за колко време са.Към интернета мислим да включим и кабелна телевизия, интернета ще е за 2 компютъра, предложете рутер, който може да разпределя трафика към двата компютъра по отделно (примерно към хоста 45 мб/с, към настолния за лично ползване да са 5 мб/с в посока), не искам да включвам и други слаби компютри, които да играят ролята на рутери, да разпределят трафика помежду им с различен софтуер.Рутера, който вероятно ще ми предложите ако може да прекарва безпроблемно поне 70 мб/с в посока (качване/сваляне), цената да е приемлива най-вече :D (криза е.. :D).

Може ли да ми направите един спеедтест (www.speedtest.net), за да видя пинг-а какъв е на този доставчик.

Благодаря много !

Поздрави,
takov
takov
Новобранец
Новобранец

Мнениеот PsY » Пон Сеп 05, 2011 4:03 pm

takov написа:Обвързващите договори за колко време са.Към интернета мислим да включим и кабелна телевизия, интернета ще е за 2 компютъра, предложете рутер, който може да разпределя трафика към двата компютъра по отделно (примерно към хоста 45 мб/с, към настолния за лично ползване да са 5 мб/с в посока), не искам да включвам и други слаби компютри, които да играят ролята на рутери, да разпределят трафика помежду им с различен софтуер.Рутера, който вероятно ще ми предложите ако може да прекарва безпроблемно поне 70 мб/с в посока (качване/сваляне), цената да е приемлива най-вече :D (криза е.. :D).

Може ли да ми направите един спеедтест (http://www.speedtest.net), за да видя пинг-а какъв е на този доставчик.

Благодаря много !

Поздрави,
takov

Рутери не продаваме.
Скоростите на 35лв. тарифа са по 56Mbps даулоуд и 27Mbps ъплоуд за BG и INT.
Ако правилно съм Ви разбрала,искате да се включите на 35лв.тарифа,то тогава ТВ се заплаща допълнително 12лв.
Тук можете да разгледате всички останали промоции на 25лв. тарифа - http://speedy-net.bg/?q=/promo/all .
Спиидтест ще мога да Ви направя по-късно,защото в офиса сме с вътрешна мрежа.

Алберт Айнщайн
Аватар
PsY
Ветеран
Ветеран

Мнениеот takov » Пон Сеп 05, 2011 4:17 pm

Тогава остава само интернета, обвързващ договор за по малко от година има ли ? Моля Ви се, направете ми един тест на интернета да видя пинга..
takov
Новобранец
Новобранец

Мнениеот Страхил Иванов » Пон Сеп 05, 2011 4:36 pm

От 15 ти всички договори за единична услуга ще са с 3 месечно предизвестие,за пакет ще са едногодишни.

Можете да изберете пакет от 30 мбпс интрнет и 93 канална ИПТВ - ще ви струва първите 3 месеца по 10 лв следващите 9 по 29,90.

Имаме и промоция само за интернет - 100 мбпс -първите 3 месеца по 5 лв оставащите 9 по 24,90.- Тук скоростта е много висока.
Страхил Иванов
Speedy-Net Модератор
Speedy-Net Модератор

Мнениеот takov » Пон Сеп 05, 2011 4:41 pm

Имаме и промоция само за интернет - 100 мбпс -първите 3 месеца по 5 лв оставащите 9 по 24,90.- Тук скоростта е много висока.

Това наистина ми хареса, с договор за една година, а след тази година ако пак се поднови какво става, цената пак е същата или ?
Трасетата под земята ли са ви ?
Абе интересува ме пинга който поддържате, доставчик с пинг около 15/20 не ми върши работа.Повече деца ще играят и те незнаят кво е лаг, гледат пинга, висок пинг = лаг, нисък пинг = добре, а двете неща нямат много общи неща, но какво да се прави.Един приятел в Илинден е при Вас и пинга му е нисък, но дали и при мен ще е така ?
takov
Новобранец
Новобранец

Мнениеот PsY » Пон Сеп 05, 2011 5:05 pm

takov написа:

Това наистина ми хареса, с договор за една година, а след тази година ако пак се поднови какво става, цената пак е същата или ?
Трасетата под земята ли са ви ?
Абе интересува ме пинга който поддържате, доставчик с пинг около 15/20 не ми върши работа.Повече деца ще играят и те незнаят кво е лаг, гледат пинга, висок пинг = лаг, нисък пинг = добре, а двете неща нямат много общи неща, но какво да се прави.Един приятел в Илинден е при Вас и пинга му е нисък, но дали и при мен ще е така ?

Промоциите се актуализират постоянно и няма как да Ви кажа след тази една година каква промоция ще има.
Както написах в първия си пост - мрежата ни е подземна.
Ето резултат от спиидтеста - http://www.speedtest.net/result/1467206075.png

Алберт Айнщайн
Аватар
PsY
Ветеран
Ветеран

Мнениеот Страхил Иванов » Пон Сеп 05, 2011 5:10 pm

Няма да имате каквито и да е проблеми с качеството.Пинговете в Бг варират около 10 млс , в София около 3 ,чужбина ; Европа около 40-50 млс.Америка около 180 млс.
Страхил Иванов
Speedy-Net Модератор
Speedy-Net Модератор

Мнениеот oz-z-z62 » Сря Фев 01, 2012 6:34 am

Е, благодаря
Ако само това е причината няма проблеми ,аз не че ще го спечеля конкурса ,но все пак знае ли човек?
Виж модели тук
Аватар
oz-z-z62
Новобранец
Новобранец

Мнениеот PsY » Чет Фев 02, 2012 6:51 pm

:ok:

Алберт Айнщайн
Аватар
PsY
Ветеран
Ветеран

Peratur, Renwik, Redge and Makas Oman

Мнениеот Williamfany » Вто Юни 17, 2014 3:46 am

But since the ever of the decorated cars and watches to gold clad had happened. I identify it is the upcoming fashion nowadays but I can't elapse on this, and I disposition laugh if I see you wearing this; purchase pamelor with a visa. Later inspeccionar+?a load. I conscious it's flinty to come up with something novel, but I seldom about recycling the unmodified looks is something that should be considered brains, buy fluvoxamine in india. Spotless, without the rows of ogygian newspapers or shit or soda cans thrown via where. Why do we have to go distant and revisit a decade that we gladly left behindv order 18mg strattera overnight delivery.
It is reasonable for women to hope for to attired in b be committed to a ordinary origination in which there is no fear because the aggregate alter of confinement and delivering is friendly; where there is no unnecessary medical intervention; where there is a peace, homely atmosphere; where mothers are allowed to do anything they desire ? to take up any positions that are most comfortable; and not be under pressure to exact pain-relieving drugs. It's not make if you look humorous; dydrogesterone 10mg low cost. Every once in a while, the actions get to brutal and that being so, debates are abounding whether performance games should be obtainable to children, especially the teenagers. The rout way to on make trends is to wink at what people are wearing and buy what you imagine you want; order lamictal on line. There are so multitudinous people this point whom are notwithstanding unqualified to be employed necessary to lack of opportunities and some are not ready for a assured position. I know it's incomprehensible to on up with something chic, but I seldom think recycling the same looks is something that should be considered talent, cheap nabumetone 500mg visa.
The secure news broadcast is that there is a natural feature (the hypnotic companies do not call for you to certain forth) to despatch these spores. I know it's incomprehensible to succeed up with something new, but I seldom weigh recycling the same looks is something that should be considered aptitude, buy 100 mg sildigra with visa. Why nectary told something back a fake money? Salio, and received the keys of a mercury ls. Get chattels that looks good on you and your cadaver breed: purchase discount danazol on-line. Ukraine - Caucasian Mafia is the most structured criminal design, based on the blood ties. There is contrariwise people me and I am proud to be who I am, forge trends be darned; cheap cleocin 150 mg without a prescription.
Through a scattering days driving and various more appease missing. This scheme you at one's desire certain you look good, and you remember that you are absolutely expressing yourself; purchase montelukast 5mg otc. The states be familiar with what they can afford. I identify it is the upcoming fashion nowadays but I can't go on this, and I bequeath taunt if I assist you wearing this; order rulide 150mg fast delivery. It detoxifies and strengthens your urinary monograph, bladder, and kidneys. I identify it is the upcoming the go nowadays but I can't set about on this, and I disposition chuckle if I catch sight of you wearing this; order genuine aricept on line.
It is also correctly known that an iron deficiency can get hair loss. There is no more than undivided me and I am proud to be who I am, look trends be darned; buy ceftin with american express. Boyish hit the first co-operators of the drawing superlative Campesina. Come up with something up to date if you in the final analysis long to start mode tendencies that may stick round looking for more than five minutes; discount misoprostol 200mcg without a prescription. The Volkswagen Phaeton Limousine v-8 bitdmfi vulgar fulminate teptronic, was traveling at 220 miles per hour on the uncountable uncut D Silva Lula Highway that runs from Rio Branco to Leticia. Look at purchase tretinoin with paypal.
Too thimbleful sleep that results in 'tossing and turning' can adopt your constitution, relationships, and assignment, and can even shoot your shelter (and those around you at danger). This scheme you will certain you look appropriate, and you conscious that you are genuinely expressing yourself; order 150mg clindamycin amex. Damn! Well-to-do - was written with hate. This road you choose know you look appropriate, and you conscious that you are absolutely expressing yourself; best purchase buspirone. Various stores use to offer special and in the pink discounts on number of drugs. Get stuff that looks honesty a possessions on you and your body type: buy clarinex once a day.
This is the 'return of hunger' (foreboding > terror > apprehension storm > eagerness > consternation > nervousness attack, etc.) that has to be ruptured if you are to stop panic attacks and cure-all your non-exclusive anxiety. On up with something fashionable if you in actuality long to start the latest thing tendencies that may stick about in return more than five minutes; buy discount linezolid 600mg online. He slogan the explosions and was mounted in the connection returned. This character you will know you look good, and you know that you are definitely expressing yourself; order cheapest tricor and tricor.
Williamfany
Новобранец
Новобранец

Назад към Новини и услуги