Въпрос на кандидат потребител

Тук ще отразяваме новостите и услугите, които ние предлагаме.

Мнениеот takov » Пон Сеп 05, 2011 1:54 am

Здравейте, от доста време си търся качествен интернет, но уви не съм намерил такова животно.Преминах през Ервоком, после се сляха с КаблеТел, вмомента съм на СофияНет и ми писна от тъпанари.При всяка буря се късат кабели и аварий по една седмица, отделно като пробиваха бутнаха половината мазилка на стената..

Въпроса ми е :

Каква е таксата за включване към Вас
Ще бъде ли нужно пробиване отново на дупки през които да минават кабели
Предлагате ли оптичен интернет
Предлагате ли Реално ИП към пакета
Имате ли покритие в Овча Купел 2 блок 1 (на картата видях, че имате)

Търся си качествен интернет, защото мисля да хоствам вид сървъри, нямам нужните средства да отделя за ко-локация при Вас и затова остава само този вариянт.

Ако може и един Спеедтест от пакета който е 35 лева, за да имам някаква представа.Да не забравя да Ви попитам.Тъй като много от хората, които се занимават с хостването на всякакъв вид сървъри си имат така да ги наречем спонсори, които са на практиката, безплатен интернет в замяна на солидна реклама.Някои от тях даже им предлагат и ко-локация при тях, но машината си е тяхна.Та, да Ви питам след време възможно ли е да Ви пусна такова предложение и Вие едва ли не да се съгласите.Питам информативно :) (За пример давам - www.lan-servers.com и техния спонсор)

Благодаря предварително !
takov
Новобранец
Новобранец

Re: Въпрос на кандидат потребител

Мнениеот PsY » Пон Сеп 05, 2011 10:35 am

Здравейте,
Ако желаете да се включите на някоя от промоциите ни,които са с обвързващ договор,инсталационна такса няма.Ако не желаете обвързващ договор,таксата е 20лв.
Ако имате пробити дупки,предполагам,че няма нужда да се пробива отново :) Мрежата ни е вътрешна т.е. трябва да имате такива при входната врата.
Всички ИП-та,които предлагаме са реални и работим с ПППоЕ протокол.
Покритие на Вашия адрес имаме :)

Относно другите въпроси със спонсорството....можете да изпратите мейл на strahil_ivanov@speedy-net.bg :)
"Има само два начина да изживееш живота си.
Единият е да живееш така, като че ли не съществуват чудеса,
а другият – сякаш всяко нещо е чудо."

Алберт Айнщайн
Аватар
PsY
Ветеран
Ветеран

Мнениеот takov » Пон Сеп 05, 2011 3:36 pm

Обвързващите договори за колко време са.Към интернета мислим да включим и кабелна телевизия, интернета ще е за 2 компютъра, предложете рутер, който може да разпределя трафика към двата компютъра по отделно (примерно към хоста 45 мб/с, към настолния за лично ползване да са 5 мб/с в посока), не искам да включвам и други слаби компютри, които да играят ролята на рутери, да разпределят трафика помежду им с различен софтуер.Рутера, който вероятно ще ми предложите ако може да прекарва безпроблемно поне 70 мб/с в посока (качване/сваляне), цената да е приемлива най-вече :D (криза е.. :D).

Може ли да ми направите един спеедтест (www.speedtest.net), за да видя пинг-а какъв е на този доставчик.

Благодаря много !

Поздрави,
takov
takov
Новобранец
Новобранец

Мнениеот PsY » Пон Сеп 05, 2011 4:03 pm

takov написа:Обвързващите договори за колко време са.Към интернета мислим да включим и кабелна телевизия, интернета ще е за 2 компютъра, предложете рутер, който може да разпределя трафика към двата компютъра по отделно (примерно към хоста 45 мб/с, към настолния за лично ползване да са 5 мб/с в посока), не искам да включвам и други слаби компютри, които да играят ролята на рутери, да разпределят трафика помежду им с различен софтуер.Рутера, който вероятно ще ми предложите ако може да прекарва безпроблемно поне 70 мб/с в посока (качване/сваляне), цената да е приемлива най-вече :D (криза е.. :D).

Може ли да ми направите един спеедтест (http://www.speedtest.net), за да видя пинг-а какъв е на този доставчик.

Благодаря много !

Поздрави,
takov

Рутери не продаваме.
Скоростите на 35лв. тарифа са по 56Mbps даулоуд и 27Mbps ъплоуд за BG и INT.
Ако правилно съм Ви разбрала,искате да се включите на 35лв.тарифа,то тогава ТВ се заплаща допълнително 12лв.
Тук можете да разгледате всички останали промоции на 25лв. тарифа - http://speedy-net.bg/?q=/promo/all .
Спиидтест ще мога да Ви направя по-късно,защото в офиса сме с вътрешна мрежа.

Алберт Айнщайн
Аватар
PsY
Ветеран
Ветеран

Мнениеот takov » Пон Сеп 05, 2011 4:17 pm

Тогава остава само интернета, обвързващ договор за по малко от година има ли ? Моля Ви се, направете ми един тест на интернета да видя пинга..
takov
Новобранец
Новобранец

Мнениеот Страхил Иванов » Пон Сеп 05, 2011 4:36 pm

От 15 ти всички договори за единична услуга ще са с 3 месечно предизвестие,за пакет ще са едногодишни.

Можете да изберете пакет от 30 мбпс интрнет и 93 канална ИПТВ - ще ви струва първите 3 месеца по 10 лв следващите 9 по 29,90.

Имаме и промоция само за интернет - 100 мбпс -първите 3 месеца по 5 лв оставащите 9 по 24,90.- Тук скоростта е много висока.
Страхил Иванов
Speedy-Net Модератор
Speedy-Net Модератор

Мнениеот takov » Пон Сеп 05, 2011 4:41 pm

Имаме и промоция само за интернет - 100 мбпс -първите 3 месеца по 5 лв оставащите 9 по 24,90.- Тук скоростта е много висока.

Това наистина ми хареса, с договор за една година, а след тази година ако пак се поднови какво става, цената пак е същата или ?
Трасетата под земята ли са ви ?
Абе интересува ме пинга който поддържате, доставчик с пинг около 15/20 не ми върши работа.Повече деца ще играят и те незнаят кво е лаг, гледат пинга, висок пинг = лаг, нисък пинг = добре, а двете неща нямат много общи неща, но какво да се прави.Един приятел в Илинден е при Вас и пинга му е нисък, но дали и при мен ще е така ?
takov
Новобранец
Новобранец

Мнениеот PsY » Пон Сеп 05, 2011 5:05 pm

takov написа:

Това наистина ми хареса, с договор за една година, а след тази година ако пак се поднови какво става, цената пак е същата или ?
Трасетата под земята ли са ви ?
Абе интересува ме пинга който поддържате, доставчик с пинг около 15/20 не ми върши работа.Повече деца ще играят и те незнаят кво е лаг, гледат пинга, висок пинг = лаг, нисък пинг = добре, а двете неща нямат много общи неща, но какво да се прави.Един приятел в Илинден е при Вас и пинга му е нисък, но дали и при мен ще е така ?

Промоциите се актуализират постоянно и няма как да Ви кажа след тази една година каква промоция ще има.
Както написах в първия си пост - мрежата ни е подземна.
Ето резултат от спиидтеста - http://www.speedtest.net/result/1467206075.png

Алберт Айнщайн
Аватар
PsY
Ветеран
Ветеран

Мнениеот Страхил Иванов » Пон Сеп 05, 2011 5:10 pm

Няма да имате каквито и да е проблеми с качеството.Пинговете в Бг варират около 10 млс , в София около 3 ,чужбина ; Европа около 40-50 млс.Америка около 180 млс.
Страхил Иванов
Speedy-Net Модератор
Speedy-Net Модератор

Мнениеот oz-z-z62 » Сря Фев 01, 2012 6:34 am

Е, благодаря
Ако само това е причината няма проблеми ,аз не че ще го спечеля конкурса ,но все пак знае ли човек?
Виж модели тук
Аватар
oz-z-z62
Новобранец
Новобранец

Мнениеот PsY » Чет Фев 02, 2012 6:51 pm

:ok:

Алберт Айнщайн
Аватар
PsY
Ветеран
Ветеран

Назад към Новини и услуги